Zabezpieczenia medyczne

Oferujemy Państwu organizację najwyższej jakości zabezpieczenia medycznego na wszelkiego rodzaju imprezach sportowych, kulturalnych i rekreacyjnych.
Na Państwa życzenie przygotowujemy

Plan Zabezpieczenia Medycznego

Nasze zalety

Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji zabezpieczeń medycznych imprez masowych. Wszyscy pracownicy naszej firmy przechodzą szkolenia, zarówno teoretyczne jak i praktyczne o programie dostosowanym do specyfiki naszych zadań, w celu utrwalenia oraz ciągłego doskonalenia stosowanych metod i podnoszenia posiadanych kwalifikacji zawodowych. Służymy radą w doborze sposobu i rodzaj zabezpieczenia medycznego, proponujemy optymalne rozwiązania podchodząc do każdego zlecenia w sposób indywidualny. Naszą zasadą jest profesjonalna i kompleksowa obsługa zgodnie z oczekiwaniami Organizatora. To zadanie możemy wykonać dzięki wielkiemu potencjałowi naszej firmy oraz nastawieniem na jakość, a nie na ilość świadczonych usług. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie. Od 2006 roku firma pod nazwą NURSMED rozpoczęła kontynuowaną działalność medyczną istniejąc na rynku aktualnie jako NZOZ IZI-MED. s.c. Izabella Kwiecińska Paweł Grabarczyk. Rocznie obsługujemy około 100 imprez, od kilkudziesięciu do kilkunastu tysięcy osób. Dzięki temu z naszych usług skorzystało już ponad 100 000 osób z Polski i całego świata. Powierzenie nam kompleksowej opieki medycznej gwarantuje Państwu profesjonalne przygotowanie imprezy, podniesienie komfortu, a także wyklucza niebezpieczeństwo nieprzewidzianych zdarzeń zagrażających życiu i zdrowiu osób uczestniczących w Państwa przedsięwzięciu.

Zabezpieczaliśmy

Lista wybranych imprez zabezpieczanych przez naszą firmę:

Przepisy Prawne:

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej

Nasza lokalizacja

ul. Spacerowa 29
26 – 800 Białobrzegi

Dane firmy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IZI – MED s.c.
Izabella Kwiecińska
Paweł Grabarczyk
NIP: 798-145-64-00

© Copyright 2020 Izi-Med s.c. Realizacja: PRESTOMEDIA