Transport sanitarny

Realizujemy transport sanitarny dla przychodni, szpitali, poradni specjalistycznych, stacji dializ a także innych placówek medycznych. Wykonujemy transporty sanitarne również na zlecenie osób prywatnych dopasowując typ i profil udogodnień na czas przewozu, indywidualnie do potrzeb osoby transportowanej. Transporty mogą odbywać się z asystą ratownika medycznego, pielęgniarki, noszowego, opiekuna medycznego, lekarza.

Transport międzynarodowy

Świadczymy usługi z zakresu transportu sanitarnego i specjalistycznego międzynarodowego na najwyższym poziomie. Specjalnie dobrany zespół lekarzy i ratowników medycznych jest największym atutem naszej firmy gwarantującym Państwu opiekę na europejskim poziomie. Realizacja transportów odbywać się może na terenie całej europy zależnie od zlecenia. Przystępną cenę zawsze ustalamy indywidualnie dla każdego Klienta. Posiadamy głębokie doświadczenie dzięki czemu będziecie Państwo usatysfakcjonowani naszymi usługami.

Transport specjalistyczny

Transporty medyczne realizujemy wszystkimi rodzajami zespołów: 
Posiadamy kareki do transportu pacjentów chorych lub podejrzanych o zakażenie chorobą wysoce zakaźną , jak np. wirus Ebola i COVID-19. Ofertę kierujemy do: 

Wynajem ambulansów i sprzętu medycznego

Wynajem ambulansów i sprzętu medycznego: oferujemy wynajem ambulansów w trybie krótko i długoterminowym typu: A, B, C i T. W opcji z pełnym wyposażeniem lub ambulansu bez wyposażenia w sprzęt medyczny.
CENNIK

Transport medyczny

Transport sanitarny
2,00zł. za 1 km + 80 zł. za 1 h pracy Zespołu
Transport międzynarodowy
cena do ustalenia indywidualnie
Transport specjalistyczny
Karetka S – cena do ustalenia indywidualnie
Karetka P – cena do ustalenia indywidualnie
Wynajem ambulansów i sprzętu medycznego
cena do ustalenia indywidualnie

Nasza lokalizacja

ul. Spacerowa 29
26 – 800 Białobrzegi

Dane firmy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IZI – MED s.c.
Izabella Kwiecińska
Paweł Grabarczyk
NIP: 798-145-64-00

© Copyright 2020 Izi-Med s.c. Realizacja: PRESTOMEDIA